Stymulatory Tkankowe

W ofercie gabinetu znajdziecie najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do mikronakłuwania, które pozwala na jeszcze bardziej efektywne wykonanie zabiegów anti-aging, regeneracyjnych, rozjaśniających i leczniczych na skórze twarzy, ciała i głowy. Zaopatrzone w rewolucyjny 16-igłowy kartridż pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę. Dzięki obecności wymiennych, pulsujących igieł w regulowany sposób nakłuwa skórę oraz umożliwia dostarczenie substancji czynnych w głąb naskórka i skóry właściwej. Powstałe podczas zabiegu uszkodzenie skóry jest bodźcem do uruchomienia procesów regeneracji, które odbywają się za pośrednictwem syntezy kolagenu i elastyny. Tym samym kondycja skóry ulega poprawie, staje się ona bardziej napięta i gęsta, a zmarszczki mniej widoczne. Blizny potrądzikowe i pourazowe stają się płytsze, jaśniejsze i mniej widoczne. Ponadto ma miejsce zwiększenie ukrwienia skóry, co sprawia, że odzyskuje ona swój wcześniejszy blask. W przypadku skóry głowy owłosionej poprawa ukrwienia sprzyja pobudzeniu mieszków włosowych do wzrostu. Jest to zabieg całoroczny pod warunkiem, że będziecie stosować fotoprotekcje. 

Mimo iż preparatów na rynku pojawia się bardzo dużo, każdy z nich ma inne działanie oraz zastosowanie. Stymulatory możemy odróżnić ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, obszary zabiegowe, techniki iniekcji, rezultaty oraz długość ich utrzymywania się.

Po wykonaniu serii zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych skóra staję się jędrniejsza i bardziej sprężysta, a zmarszczki ulegają spłyceniu